Lombard Wołomin

O Nas

Nasz Lombard jest renomowanym lombardem w mieście Wołomin oferującym swoje usługi także w Internecie. Zajmujemy się sprzedażą oraz skupem wartościowych rzeczy materialnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego cieszymy się dobrą opinią w mieście i w rekomendacjach Google. Zapewniamy pełną dyskrecję, uczciwość jak i bezpieczną obsługę.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Każdy klient kupujący lub zastawiający swój przedmiot w naszym Lombardzie w Wołominie może liczyć na dyskrecję, terminowość i dogodne warunki umowy korzystnej dla obydwu stron. Transakcja odbywa się szybko i sprawnie przy minimum formalności. Wystarczy mieć przy sobie przedmiot pod zastaw lub sprzedaż i dowód osobisty. Wycena przedmiotu jest bezpłatna, a gotówkę zawsze wypłacamy od ręki.

Skup Towarów

Zajmujemy się skupem wartościowych rzeczy na korzystnych warunkach dla obydwu stron. Skupujemy złoto, srebro, telefony, szeroko pojętą elektronikę oraz elektronarzędzia, antyki, starocie, rowery itp.

Sklep

Oferujemy nowe oraz używane przedmioty materialne. Każdy z oferowanych przez nas przedmiotów w naszym sklepie internetowym jest możliwy do sprawdzenia w naszym lombardzie w Wołominie.